27.11.2013

Zrychlené učení: Anglicky Fantasticky

Od Radek Karban
KOLIK anglických slovíček si lidé zapamatují do trvanlivé paměti za 1 hodinu vedenou klasicky, bez profesionálního paměťového vedení? 

Prozradím vám to… Ve velmi kvalitních kurzech, avšak bez paměťové podpory, je zapamatování jen mezi 4 – 7 slovíčky za 1 hodinu!

Tohle jde však změnit. Můžete umět násobně více slovíček, můžete si zapamatovat více až o řády!

Konečně je po 20 letech hledání, testování a objevování nových postupů na světě něco, co může DOSLOVA otřást částí vzdělávacího systému. O čem je řeč?

Známý český hypnoterapeut Libor Činka, který se učil od největších světových es, právě teď spustil zrychlenou výuku angličtiny online cestou. Ano, z pohodlí svého domova můžete nyní doslova „nalévat“ znalosti do svého podvědomí a naučit se anglicky za pár týdnů. Tento trénink se jmenuje ANGLICKY FANTASTICKY a je vyvrcholením Liborovy snahy lidem s učením cizích jazyků pomáhat. Podívejte se na videa Z DAR MA, a možná vás překvapí, jak mocně vám to může pomoci k lepší více placené práci, či snazšímu dorozumění na dovolených a ve světě.

UKÁZKA Z 21 TIPÚ A MYŠLENEK

1. Kriticky důležité tipy k strategiím učení.
2. Dinosauři a evoluce nejen v jazycích.
5. Hlásek, který Vás dostane.
7. Co vše znamená P, bez kterého se nelze učit?
8. Definitivní konec vyhazování peněz za nejrozšířenější postupy.
10. Jaká je efektivita učení 2 x týdně.
Intenzivnějších kurzů, hodin s rodilými mluvčími?
11. Jak ven z deprese.
12. Kdy jsou kurzy v zahraničí příliš drahé?
15. Odhalíte poselství přírody pro efektivní studium.
17. O čem nevíte a po čem lidé skutečně touží a co jim kurzy nedávají.
18. Překvapivé odhalení o hudebním sluchu a jazycích.
19. Lekce o paměti z šachu.

Dovolíte si přijmout tento DAR od Libora teď, nebo až za chvilku?

Já mu v tom moc fandím, neb je skvělý hypnoterapeut. A protože ho znám osobně z kurzu hypnózy, mohu potvrdit, že techniky opravdu fungují. Však i já sám hypnózu a pokročilé znalosti NLP (neurolingvistického programování) využívám ve svých video-tréninkách. A to jsem nezmínil ani další psychologické postupy, jenž v jeho FANTASTICKÉ ANGLIČTINĚ můžete vidět. Minimálně stojí za to se k odběru videí zdarma přihlásit a prozkoumat vše, co s námi Libor nyní sdílí.

PŘIHLÁŠKA DO INTENZIVNÍHO TRÉINKNU ZDE >>>