4.6.2013

Webinář zdarma: Váš bod zlomu v životě

Od Radek Karban

Zvu vás na velmi zajímavý webinář plný celebrit a divokých protikladů – bude v něm budhista i sex koučka. Padne slovo i na žhavé téma – masturbace. Co je však nejdůležitější je, že účastí na tomto webináři učiníte bod zlomu ve svém životě. A jako poděkování získají všichni účastníci zdarma druhou nejčtenější knihu této planety – Poselství Garciovi, která právě nyní vychází i v češtině. Na této akci, která je ještě k tomu zdarma, zkrátka nemůžete chybět!

Kdy? 5. 6. 2013 ve 20:00

Kde? Z pohodlí svého domova skrze internet – záznam zde.

Hosté:

  • Martin Hausenblas – velký vizionář a úspěšný podnikatel. Celebrita českého byznysu. Jeho poslední projekt LIFTAGO v rekordním čase oslovil přes 60.000 lidí v 19 zemích světa.
  • Monika Trčková – krásná a půvabná… ředitelka CHANNEL pro ČR. Dámy, tohle musíte vidět! Pánové, vy dvojnásob 😉 Chcete vědět, jak se transformoval život ředitelky ikonické značky CHANNEL?
  • Martin Pošta – před NeuroRestartem česká muzikálová hvězda, nyní šťastný kouč… CO se stalo?! Blesk komentoval jeho ukončení kariéry slovy „Šok, Martin Pošta končí s muzikálem!”
  • Turija Kempe – zenový budhista a výrazná osobnost české spirituální scény, majitel nakladatelství Čintámani, které vydává bestsellery osobního rozvoje jako je Jistou cestou k bohatství či Jak člověk smýšlí
  • Julie Poupětová – nejznámější česká SEX-koučka s velmi populárním pořadem Sexy život na Frekvenci 1. Hmmm… tohle bude HODNĚ peprné povídání!

Moderuje kdo jiný, než Jiří Vokáč Čmolík, evropský transformační kouč.

 

ZÁZNAM WEBINÁŘE ZDE >>>

 

P.S. Začínáte se těšit na 8mičku, nebo jste už na 10tce?