20.4.2014

Jak si zvýšit sebevědomí? Nový trénink!

Od Radek Karban

Na internetu je spousta tipů jak si zvýšit sebevědomí. Jenže i když přečtete stovky článků a shlédnete desítky videí, moudří z toho nebudete. Respektive nevytvoří to ve vás patřičný hluboký efekt, který je nutný, protože sebevědomí lze zvýšit trvale jen postupnými kroky skrze změnu fyziologie a myšlení.

Musí se zapracovat na vašich nevyhovujících chováních a chybných přesvědčeních. Na vašich hodnotách a vnímání sebe sama. A dalších 5ti důležitých věcech, které v tréninku budeme probírat. A hlavně to vše prožít! Jen pak můžete čekat, že si sebevědomí opravdu trvale zvýšíte a vypěstujete si pravé a zdravé sebevědomí chlapa.

A protože už jsem se nemohl dále dívat na dnešní moderní muže, které dnešní společnost a média totálně zdeformovala (vezměte si třeba takové časopisy plné modelů jak má muž vypadat, co má nosit, jak se má oblékat, jak se má chovat… ideálně hezky slušně a být jak malá holčička… nebo v dětství ve škole…nesmíš tohle, musíš tohle…), rozhodl jsem se vytvořit pokročilý trénink Síla Sebevědomí.

Studoval jsem techniky na zvýšení sebevědomí a energie z blízkosti lidí jako je Brian Tracy, Brendon Burchard, Anthony Robbins, Teal Scott, Ralph Smart…., od duchovních guru, motivačních spíkrů, koučů a využil znalosti z psychologie (NLP, hypnóza, koučing…), divadla, sportu, armády a ze sociální dynamiky.

Jezdil po světě na transformační kurzy a absolvoval u nás ty nejlepší tréninky, které byly k dispozici. A uspořádal mnoho živých tréninků pro chlapy a pochopil „problém“ drtivé většiny z nich.

A vyvrcholením mých znalostí je právě tento trénink Síla Sebevědomí, který mužům totálně změní život. A jak má správný trénink vypadat, je rozdělen na video-část, a pak i živé super-intenzivní transformační kurzy, které integrují veškeré techniky do lidské bytosti a vnesou sebevědomí doslova do každé buňky jejich těla.

Ano, to je u mě kvalitní trénink, za který se stavím, protože vím, že hloubka prožitku naprosto změní lidské smýšlení. Proto věci, které se dříve zdály nemožné, se stanou skutečností. To je Síla Sebevědomí.

Jste-li muž (ženy zatím prominou) a cítíte-li potřebu
přestat přežívat a začít žít naplno, račte vstoupit zde >>>