29.5.2013

Neurorestart – recenze a zkušenosti

Od Radek Karban

V posledních dnech se v Česku objevil transformační trénink přes internet – Neurorestart. Vede ho Jiří Vokáč Čmolík, který se specializuje na oblast tzv. neurověd zabývajících se lidským mozkem a zejména myšlením.  Jelikož mám sám s Neurorestartem praktické zkušenosti, rozhodl jsem se o ně s vámi všemi podělit. Věřím, že to pomůže Vašemu rozhodnutí, zdali do toho jít, nebo se ho vyvarovat obloukem.

Je to tedy jen způsob, jak z vás VYTÁHNOUT PENÍZE, nebo REVOLUČNÍ NOVINKA posledních výzkumů neurovědců?

Abych začal od začátku… Nejprve se objevily před zhruba 4 měsíci tzv. rezonanční nahrávky Neurorestart. Jde o krátké hudební nahrávky se šamanskými bubny, které pomocí speciální patentované technologie zaznamenávají rezonanci, která se přenáší na oblast vašeho mozku, když je posloucháte. Cílem těchto nahrávek je naladit části vašeho mozku, které jsou zodpovědné za určité psycho-fyziologické pochody. Je to totiž jednoduché – vše v tomto světě má určitou frekvenci – rezonuje to. Když budete mít v jedné místnosti 2 stejně naladěné klavíry a zahrajete jeden tón, ten druhý klavír se rozezní také – na stejném tónu, ač na něj nemusíte hrát… Vezměme jako fakt, že šťastní lidé mají také určitou rezonanci – nastavení svého mozku. Zdraví taktéž. Bohatí taktéž.

Je to něco podobného jako v homeopatii (ne nadarmo je spoluzakladatelem Neurorestartu britský výzkumný inženýr a homeopat Peter Chappell).  Podstatné pro vás je, že jejich pravidelným posloucháním dochází k trvalým změnám v naladění daných center, a po několika měsících, až projdete všemi, je pak již poslouchat nemusíte. Neurorestart má v současnosti 5 rezonančních nahrávek podle různých oblastí (Vize, Léčitel, Učitel, Bojovník a Synergie). A co je potřeba zmínit je, že každá z nahrávek je dělána vždy na míru každému člověku dle dotazníku, který vyplnil. Každý jsme totiž jedinečným živým tvorem.

Já osobně jsem již u 4-té nahrávky z 5-ti, a musím konstatovat, že jsem za ty 4 měsíce, co je poslouchám, nebyl nemocný (jedna z nich se jmenuje Léčitel). Další posun vidím ve vizích a jinému pohledu na svět. A štěstí? Můžete si jej šlehnout zdarma pomocí první testovací nahrávky. Funguje to. Mé je již dlouho na velmi vysoké úrovni, jak říká má přítelkyně Lucka 🙂 Takže doporučuji.

Zažijete změny, jako drtivá většina účastníků, kteří se řídí pokyny poslouchání. Není o čem pochybovat. Prostě to udělejte a změny uvidíte.

NeuroRestart Rezonanční nahrávky

Milujete peníze a ony Vás?

Neurorestart

Krom nahrávek Jiří zorganizoval i Neurorestart na peníze. Konal se prvně v Brně, kde jsme se učili přenastavit programy a vzorce myšlení tak, abychom peníze milovali a přitahovali. Pokračovalo to internetovým 21 denním tréninkem, kdy každý den ráno přistálo v e-mailu 10-15 minutové video s tím, co mám konkrétně udělat – např. odpovědět si a napsat na ty a ty otázky, koupit si červenou peněženku, opakovat magickou formulaci techniky Hooponopono, získat aha efekty z názorných ukázek myšlenkových pochodů bohatých apod.

Utřídil jsem si při tom hodně věcí a získal na peníze nový pohled. To je však jen jeden tematický trénink z mnoha. Jiří má určitě v plánu i další oblasti, neboť vzorců myšlení máme nepočítaně a z dětství a často od rodiny přejatých spousty špatných vzorců…typicky že „peníze jsou špatné“, že „kdo je má ten krade“ apod. Třeba byste si sami vzpomněli na něco podobného. Za mě za 1. Pokud jste neviděli webinář Jiřího na Neurorestart PENÍZE, určitě si jej poslechněte zde ze záznamu.

Akce Jiří Vokáče Čmolíka mají hodnotu

Neurorestart peníze

Ne proto, že je to o myšlení a mozku, ale proto, že se snaží více času věnovat transformačním technikám, než informačním. Však sami dobře víte, že doba informací je již u konce. Rok 2013 je zlomovým rokem. I podle Májů nastala nová epocha. Doba transformace. Nebuďte tedy pozadu a transformujte se také jako já. Žádný konec světa totiž nastat ani neměl, ba naopak, začíná NOVÝ SVĚT, NOVÝ ZAČÁTEK. Lidstvo si uvědomilo, že se dostalo na určitou úroveň evoluce a je třeba udělat další krok…krok transformace.

Je to celé o tom, že si měníte pohled na svět. Pohled sám na sebe. Věci, které se dříve zdály složité jsou najednou jednoduché. Život je fain, život je „simple“. Možná bych to mohl přirovnat k lehkému pocitu zamilovanosti 🙂 Ač to zní prapodivně, časem pochopíte. Práce jde snadněji, peníze přitékají rychleji, potkáváte více a více pozitivních lidí, než dříve. Zkrátka přitahujete to, čím se stáváte. Lepším člověkem.

Neurorestart penízeJiřího znám již nějakou dobu. Je zakladatelem tzv. Innner Winner Institutu, který každý rok v ČR pořádá největší setkání lidí zaměřených na osobní rozvoj – Fórum. Jiří tedy není žádným nováčkem, či šarlatánem. Pokud byste znali historii Neurorestart nahrávek, věděli byste, že daného britského homeopata, který s tímto nápadem původně přišel, nechtěl Jiří ani pustit vystupovat na Inner Winner festivalu, dokud neprokáže testy na magnetické rezonanci, že to skutečně funguje a není to jen obyčejné placebo. Placebo to rozhodně není, neboť co vím, tak nezúčastnění lidé, kteří první rok Neurorestart technologii podstupovali (manažeři), měli opravdu viditelné změny na mozku potvrzené od lékařů z pražské státní kliniky. Vše se totiž samozřejmě testovalo a teprve když se ukázalo, že výsledky jsou a jsou trvalé, Jiří se do toho dal naplno. A takto nějak vznikl Neurorestart. Světová novinka, která začala měnit svět z ČR.

Nový komplexní trénink Neurorestartu tedy mohu doporučit.
21 dnů po krátkých 10 minutových videích Vás opravdu posune.

Vše je úderné, jasné a transformační. Probírají se 4 hlavní oblasti života – práce, vztahy, zdraví a peníze. Jako bonus získáváte i autogenní trénink a vstupenku na živé setkání 21. září v Praze. A samozřejmě kredit v hodnotě 5 tisíc na videa od českých i světových řečníků v oblasti osobního rozvoje – zdarma.

Můj Neurorestart 21. dnů jsem si koupil již v první hodině, co se trénink otevřel. Jak to tedy vypadá ve členské sekci? Exkluzivní screenshoty obrazovky z mého účtu zde:

Neurorestart 21 dnů - členská sekceNeurorestart 21 dnů - členská sekce
A co Vy, už máte svůj Neurorestart? Nebo ještě čekáte, až se stane zázrak? Zítra nebo v příštím století? Bez akce není reakce, znáte to… Asi zbytečné říkat, že byste taky mohli čekat věčně. Lepší už to zkrátka nebude. Je to tu dnes. A za to jsem Jiřímu vděčný, protože od doby, co jsme si s kamarádem Neurorestart 21. dnů na peníze (co již proběhl) ve firmě pořídili, jde vše více hladce – více peněz s méně vynaloženou energií. Až bych mohl esotericky s nadsázkou říci…jsme magnetem na peníze 🙂

Začnete přitahovat peníze a štěstí dnes, nebo až za rok?

A pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, podívejte se na tuto recenzi tréninku Neuro Restart Peníze – který je podobný komplexnímu Neurorestartu. Případně si poslechněte můj rozhovor s Jiřím Vokáčem Čmolíkem zde, ve kterém odhalil několik nitek, které jiní neznají.