2.6.2013

Recenze: Neuro restart trénink 21 dnů na peníze

Od Radek Karban

Dnes přináším rozkrytí toho, co probíhalo 21 dnů před měsícem, jako volitelné pokračování 1-denního tréninku s názvem NEURO RESTART PENÍZE s Jiřím Vokáčem Čmolíkem (kdo to je?) a jeho ženou Magdalenou. Šlo totiž o internetový trénink, který je svým způsobem totožný s velkým Neurorestartem. Proč? Probíhal přes internet, formou 21 krátkých videí na cca. 10-20 minut. Každý den mi přistálo v emailové schránce jedno výukové video. Jaké to bylo? To se dozvíte v této recenzi.

Nejprve je třeba říci, že tento Neuro restart trénink byl zaměřený JEN na PENÍZE. Když to velký Neurorestart trénink je o všech 4 hlavních oblastech – práci, vztazích, zdraví a penězích. Proto jde o komplexní produkt a ten nemůže nahradit specifický trénink „jen na peníze“, kterým jsem prošel (certifikát je na konci článku).

Jen se zamyslete…máte nějaký problém, který teď v životě řešíte… je to tak? Pokud jej máte, určitě spadá do jedné ze zmíněných 4 oblastí. A chvilku si popřemýšlejte…položte si otázku…Jaké by to bylo být na stupnici od 1 do 10 na 10ce ve všech 4 oblastech? Být naprosto šťastný ve vztazích, mít peníze v množství jaké si přejete, být dokonale zdraví a dělat to, co Vás naplňuje a činí šťastným? … Opravdu si to představte… A pokud jasnou představu nemáte, tak alespoň jaké by to bylo posunout se v dané jedné oblasti o 2 stupně nahoru…už je to jasnější?

Zpět však k těm penízkům…

Jak to tedy probíhalo?

Jednoduše každý den Jirka natočil krátké video, které jsem si pustil hned ráno – nebo kdykoliv kdy jsem si na to udělal čas. Píši sem pár témat videí – postřehů, ať víte, co tam zhruba bylo:

  • Neurorestart peníze ČmolíkPáka na hodnotu
  • Vision boardy
  • Alchymie
  • Fair play
  • Moje hodnota
  • Systémy
  • Strach a jak ho ochočit
  • Štědrost a vděčnost
  • Zájem a respekt
  • Semafor

atd.

Chápu, že vám tyto názvy asi mnoho neprozradí a pokud tušíte, je to nejspíše úplně jinak, než myslíte. Součástí všech videí byly dotazníky, které tvořily de fakto přesně zaměřené otázky. Už velký Sokrates věděl, že nejvíce se člověk naučí přesně kladenými otázkami…tzv. Sokratovský dialog. A tím, že si své odpovědi budete opravdu zapisovat docílíte toho, že je bude brát Vaše mysl vážně.

Pro koho ty dotazníky jsou?

Neurorestart peníze

Zejména pro Vás! Díky tomu totiž dochází také k transformaci. A dáváte si sami sobě určitý závazek.

Proč vlastně 21 dnů?

Toho magické číslo je pro mozek opravdu magické, neboť se po 21 dnů (podle různých zdrojů je to minimum) buduje návyk. A když budete mít ty správné návyky, budete tyto postupy používat v dalším životě.

Co jsem si z toho odnesl?

screen-nr

Je toho hodně, namátkou mám již mnohem raději peníze, než kdy dříve. Miluju peníze 🙂 Stejně jako jsem se utvrdil v určitých pohledech na to, jak funguje tok peněz, jak dělají bohatí to, že jsou bohatí, jak peníze množit apod. Nejde o informace KDE je vydělat jako spíše o to JAK změnit svoje pohledy a PROGRAMY co si o penězích myslím a jak s nimi pracuji. A když máte správný pohled, opravdu to jde…tečou z flow, nikoliv ze zdroje.

A doporučení na závěr?

Protože tento trénink na peníze není již dostupný, nahradil ho komplexní Neurorestart, stojí to za to. Změní Vás to. K lepšímu.

Certifikát Neurorestart peníze

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste tuto recenzi,
která je o komplexních technikách NEURORESTART.